Субота, 22.06.2024, 20:17
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 124
Друзі сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Характеристика
на народний аматорський хор «Льоноцвіт»
Рокитнівського району Рівненської області.

       Хоровий колектив колгоспу «Ленінським шляхом» створений в 1949 році. Це був невеликий за складом колектив, до якого увійшла переважно молодь села. Керівником колективу був Василь Савич Волевач, перший комсомолець на селі, секретар комсомольської організації колгоспу. З перших кроків існування колектив завоював хорошу славу в районі.
       В 1950 році в колективі нараховувалось 32 учасники. Його ряди попо¬внили вчителі місцевої школи, сільська інтелігенція. Керує колективом Петро Ісакович Циркалюк. В цьому ж році колектив вперше приймає участь в районному та обласному фестивалях, займає одне з кращих місць в районі.
       З 1951 року колективом керує Тамара Василівна Чецька, вчителька місцевої школи. Учасники колективу постійно приймають участь в культурному обслуговуванні населення. В репертуарі колективу українські народні та патріотичні пісні, частівки.
       В 1970 році, після закінчення Київського державного музичного учили¬ща ім. Глієра, на посаду керівника колективу був призначений Олександр Васильович Ничипорчук. Послухавши співаків, керівник зрозумів, що співаки та співачки - цінний матеріал для народного співу. Після довгої і продуманої роботи та залучен¬ня до колективу найобдарованішої молоді села, було вирішено створити колектив народного співу. В репертуарі з'явились російські, білоруські, чеські, польські та ін. пісні. Покращилась виконавська майстерність та сценічна культура учасників. Колектив отримав нові сценічні костюми.
       В 1972 році колектив бере участь в республіканському фестивалі само¬діяльного мистецтва, присвяченому 50-річчю утворення Союзу РСР, за що був відзначений відповідними дипломами, грамотами та грошовою премією. Приймає участь в першому, другому та третьому турах 1 Всесоюзного фестивалю самодіяльної художньої творчості трудящих. З цього часу колектив має назву «Льоноцвіт».
       В 1975 році «Льоноцвіт» на запрошення відвідує сусідню Білорусію, де він є учасником фестивалю «Зорі над Піною» в м. Пінськ.
       В 1978 році за вагомий внесок в розвиток народного хорового мистецт¬ва та високу виконавську майстерність постановою колегії управління культури Рівненської обласної адміністрації колективу було присвоєно почесне звання «народ¬ний аматорський». Під керівництвом О.В.Ничипорчука колектив зростає в своєму творчому житті, постійно підвищує виконавську майстерність та ідейний рівень програм. Його виступи користуються великою популярністю серед жителів району, він є окрасою будь-якого культурно-масового заходу.
В 2000 році колектив приймав участь в обласному фестивалі народної творчості в м. Рівне.
       1.09.2004 року пішов із життя керівник та наставник колективу О.В.Ничипорчук, який віддав цій роботі 24 роки наполегливої праці. Всі свої знання, навики та вміння він передав своїм вихованцям, за що й дотепер має добру славу.
       В червні 2006 року «Льоноцвіт» під керівництвом М.П.Рожкової брав участь в обласному фестивалі-конкурсі «Пісня-доле моя» ім..Є.Кухарця в м.Дубровиця, де і пройшов переатестацію на підтвердження звання «народний аматорський.
       З 2008 року керівником народного аматорського хору «Льоноцвіт» є Ярмошко Наталія Федорівна. Учасники хору разом із керівником працюють над новим репертуаром та вдосконаленням своєї виконавської майстерності.


Характеристика
керівника народного аматорського хору "Льоноцвіт"
Рокитнівського сільського Будинку культури Рокитнівського р-ну Рівненської обл.

       Ярмошко Наталія Федорівна - народилася 23.10.1974 р. в с. Масевичі Рокитнівського р-ну Рівненської обл.
       В 1997 році закінчила з відзнакою хоровий відділ Дубенського культосвітнього училища, отримавши спеціальність керівника народного хору.
       В березні 2001 року призначена на посаду художнього керівника Білозірського сільського Будинку культури Лановецького району Тернопільської області.
       В 2002 році переведена з посади художнього керівника на посаду керівника народного аматорського фольклорно-обрядового ансамблю Білозірського СБК.
       З серпня 2003 року працює на посаді методиста вокально-хорового жанру Рокитнівського районного Будинку культури Рокитнівського району Рівненської області.
       В серпні 2008 року призначена керівником народного аматорського хору "Льоноцвіт" Рокитнівського сільського Будинку культури.
Рокитнівська ЦСПШБ © 2024 ¦ Розробка та дизайн: Іван Соколов
Хостинг від uCoz