Хоровий колектив колгоспу "Ленінським шляхом" створений в 1949 році. Це був невеликий за складом колектив, до якого увійшла переважно молодь села. Керівником колективу був Василь Савич Волевач, перший комсомолець на селі, секретар комсомольської організації колгоспу. З перших кроків існування колектив завоював хорошу славу в районі.
В 1950 році в колективі нараховувалось 32 учасники. Його ряди поповнили вчителі місцевої школи, сільська інтелігенція. Керує колективом Петро Ісакович Циркалюк. В цьому ж році колектив вперше приймає участь в районному та обласному фестивалях, займає одне з кращих місць в районі.
З 1951 року колективом керує Тамара Василівна Чецька, вчителька місцевої школи. Учасники колективу постійно приймають участь в культурному обслуговуванні населення. В репертуарі колективу українські народні та патріотичні пісні, частівки.
В 1970 році, після закінчення Київського державного музичного училища ім.Глієра, на посаду керівника колективу був призначений Олександр Васильо¬вич Ничипорчук. Послухавши співаків, керівник зрозумів, що співаки та співачки - цінний матеріал для народного співу. Після довгої і продуманої роботи та залучення до колективу найобдарованішої молоді села, було вирішено створити колектив народного співу. В репертуарі з'явились російські, білоруські, чеські, польські та ін. пісні. Покращилась виконавська май¬стерність та сценічна культура учасників. Колектив отримав нові сценічні костюми.
В 1972 році колектив бере участь в республіканському фестивалі самодіяльного мистецтва, присвяченому 50-річчю утворення Союзу РСР, за що був відзначений відповідними дипломами, грамотами та грошовою премією. Приймає участь в першому, другому та третьому турах 1-го Всесоюзного фестивалю самодіяльної художньої творчості трудящих. З цього часу колектив має назву «Льоноцвіт».
В 1979 році «Льоноцвіт» на запрошення відвідує сусідню Білорусію, де він є учасником фестивалю «Зорі над Піною» в м Пінськ.
В 1978 році за вагомий внесок в розвиток народного хорового мистецтва та високу виконавську майстерність постановою колегії управління культури Рівненської обласної адміністрації колективу було присвоєно почесне звання «народний аматорський». Під керівництвом О.В.Ничипорчука колектив зростає в своєму творчому житті, постійно підвищує виконавську майстерність та ідейний рівень програм. Його виступи користу¬ються широкою популярністю серед жителів району, він є окрасою будь-якого культурно-масового заходу.
В 1990 році керівник місцевого СП «Колос» В.П.Цісар організовує поїздку колективу в м.Яремча, де учасники поєднували відпочинок з культурною програмою і мали великий успіх.
В 2000 році колектив приймав участь в обласному фестивалі народної творчості в м.Рівне.
1.09.2004 року пішов із життя керівник та наставник колективу О.В.Ничипорчук, який віддав цій роботі 24 роки наполегливої праці. Всі свої знання, навички та вміння він передав своїм вихованцям, за що й дотепер має добру славу.
В червні 2006 року «Льоноцвіт» під керівництвом М.П.Рожкової брав участь в обласному фестивалі-конкурсі «Пісня - доле моя» ім. Є. Кухарця в м. Дубровиця, де і пройшов переатестацію на підтвердження звання "народний аматорський".
2008 року керівником народного аматорського хору «Льоноцвіт» є Ярмошко Наталія Федорівна. Учасники хору разом із керівником працюють над новим репертуаром та вдосконаленням своєї виконавської майстерності.